Kompetencja, doświadczenie

Wysoka jakość usług

Nowoczesne Kształcenie i Rozwój -

- Szkolenia, Konsulting, Audyty

Referencje

Zadowoleni klienci najlepszą rekomendacją!.

Dziękujemy za zaufanie…

Ministerstwo Obrony Narodowej
Ministerstwo Obrony Narodowej

(...)Firma EKOLOGUS wykazała się profesjonalnym podejściem do realizowanych zadań oraz branżowym doświadczeniem. W ocenie uczestników szkolenia zajęcia prowadzone były przez kompetentnych szkoleniowców, którzy wykazali się dobrym przygotowaniem merytorycznym i kreatywnością.

zobacz całość »
ZEC Bytom S.A.
ZEC Bytom S.A.

(...)Pani Anna Buchta jest osobą bardzo kontaktową, zarówno podczas przygotowywania programu szkolenia jak i w czasie zajęć w stosunku do wszystkich uczestników szkolenia. Przeprowadziła analizę potrzeb pod kątem naszych oczekiwań, celu szkolenia, zadań stawianych przed uczestnikami oraz oczekiwanych efektów.(...)

zobacz całość »
Agencja "Pomoc dla domu"
Agencja „Pomoc dla domu”

(...)Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie, przy wykorzystaniu solidnie przygotowanych materiałów dydaktycznych. Materiał przekazany na za zajęciach okazał się przydatny dla uczestników co wyrazili w ankietach po zakończeniu szkolenia.(...)

zobacz całość »
Chemiczno – Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy ESPEFA
Chemiczno – Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy ESPEFA

(...)Chcielibyśmy wyrazić swoje szczere zadowolenie z profesjonalnego charakteru i aktywnej formy przeprowadzania zajęć. Jednym z wielu atutów tak realizowanych szkoleń jest na pewno ich zawartość merytoryczna, jak również wszechstronne doświadczenie trenera, co bezspornie wzbogaca wartość szkolenia, a trener nadal wspiera uczestników w dalszym ich rozwoju.(...)

zobacz całość »
ARTENEO
ARTENEO

(...)Trenerka prowadząca, Pani Ewa Gadomska wykazała się szeroką wiedzą w tym zakresie. Szkolenia były, za każdym razem, przygotowane na bardzo wysokim poziomie, a także posiadały w znakomitej większości wymiar praktyczny.(...)

zobacz całość »
ECOPLAN
ECOPLAN

(...)Rekomenduję Panią Annę Buchta, jako doświadczonego trenera o dużej wiedzy merytorycznej, nawiązującej łatwy kontakt z osobami szkolonymi, posiadającej umiejętność uaktywnienia grupy i eliminacji dystansu pomiędzy trenerem a uczestnikami szkolenia.

zobacz całość »
POLMOS S.A.
POLMOS S.A.

(...)Tematyka szkolenia została przedstawiona w ciekawy, interesujący i przede wszystkim zrozumiały sposób. Dobry kontakt z uczestnikami poprzez nawiązywanie dialogu czy wprowadzone ćwiczenia spowodowały, iż dość trudny temat został przedstawiony w klarowny sposób.(...)

zobacz całość »
Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej
Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

(...)Prowadząca miała bardzo dobry kontakt z naszymi pracownikami, stworzyła dobrą atmosferę, która pozwoliła pracownikom otworzyć się i w sposób bardzo czynny brać udział we wszystkich zajęciach. Zajęcia prowadzone były dynamicznie z użyciem nowoczesnych środków audiowizualnych oraz różnych rekwizytów w formie ćwiczeń, studiów przypadków, burzy mózgu i pracy zespołowej(...)

zobacz całość »
Urząd Miasta Bielsko-Biała
Urząd Miasta Bielsko-Biała

(...)Program szkolenia, przygotowanie i prowadzenie zajęć oraz komunikatywność prowadzących, zostały wysoko ocenione przez uczestników szkolenia. Urząd Miejski w Bielsku Białej współpracuje z firmą EKOLOGUS od 2003 roku i w zakresie Prawa ochrony środowiska przewiduje kontynuację tej współpracy.

zobacz całość »
Krajowy Rejestr Długów
Krajowy Rejestr Długów

Zaświadczamy, że Ekologus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest licencjonowanym użytkownikiem systemu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji gospodarczej S.A. (...)

zobacz całość »

do góry ↑

Ekologus Sp. z o.o. © 2012, Bielsko-Biała